Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji sp. z o.o.

Płukanie sieci

OGŁOSZENIE

Dotyczy płukania sieci wodociągowej

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Szczecinku informuje, że w dniach 15.03.2021r. do 25.06.2021r. prowadzone będą prace konserwacyjno – eksploatacyjne na sieci wodociągowej (płukanie sieci wodociągowej).

Wobec powyższego może występować lokalne zabarwienie wody związkami żelaza oraz spadki ciśnienia wody.

Za powyższe utrudnienia PWiK sp. z o.o. przeprasza odbiorców wody.

HARMONOGRAM PŁUKANIA SIECI WODOCIĄGOWEJ W SZCZECINKU

I Etap – od dnia 15.03.2021 r. do dnia 19.03.2021 r.

1. Bugno, Koszalińska do Kołobrzeskiej
2. Kołobrzeska, Osiedle Kołobrzeska
3. Koszalińska, Osiedle Koszalińska
4. Polna


II Etap - od dnia 22.03.2021 r. do dnia 26.03.2021 r.

1. Mierosławskiego
2. Kościuszki od Mierosławskiego do Myśliwskiej
3. Myśliwska, Kręta, Nowa
4. Lelewela, Kilińskiego, Głowackiego
5. Kościuszki od Myśliwskiej do Derdowskiego
6. Kosińskiego, Wileńska
7. Derdowskiego
8. Krakowska


III Etap – od dnia 06.04.2021 r. do dnia 09.04.2021 r.

1. Grunwaldzka
2. Malborska
3. Gotycka, Mazurska, Warmińska
4. Królowej Jadwigi, Witolda, Zawiszy
5. Pułaskiego, Ziemowita, Jagiełły
6. Lwowska, Kościuszki od Derdowskiego do Jagiełły


IV Etap - od dnia 12.04.2021 r. do dnia 23.04.2021 r.

1. Polna od Kołobrzeskiej do Karlińskiej
2. Osiedle Zachód I
• Połczyńska
• Białogardzka
• Barwicka
3. Osiedle Zachód II
• Jagiełły
• Budowlanych
• Karlińska
4. Osiedle Zachód III
• Osiedle Generalskie
5. Osiedle Trzesieka


V Etap – od dnia 26.04.2021 r. do dnia 30.04.2021 r.

1. 1-go Maja
2. Wiatraczna
3. Koszalińska od Mierosławskiego do Bohaterów Warszawy
4. Kościuszki od Mierosławskiego do Bohaterów Warszawy
5. Zielona
6. Jasna, Ordona
7. Jeziorna
8. Parkowa, Junacka, Drzymały
9. Zamkowa, Piotra Skargi
10. Bohaterów Warszawy, Ogrodowa, Podwale
11. Szkolna, 1go Maja od Placu Wolności do Zielonej


VI Etap – od dnia 04.05.2021 r. do dnia 14.05.2021 r.

1. Kaszubska
2. Osiedle Kaszubska
3. Szafera
4. Osiedle Rzeczna, Osiedle Jana Pawła II, Szewska, Podgórna
5. Bartoszewskiego
6. Narutowicza od 1-go Maja do Lipowej /rondo/
7. Wodociągowa – OŚ – Rybacka
8. Osiedle Wodociągowa i Narutowicza
9. Słupska od Narutowicza do Osiedla Marcelin
10. Osiedle Marcelin


VII Etap – od dnia 17.05.2021 r. do dnia 21.05.2021 r.

1. Lipowa
2. Wyszyńskiego od Bartoszewskiego do Pilekiego
3. Winniczna
4. Reja
5. Strażacka, Sadowa, Mariacka, Wyścigowa
6. Powstańców Wlk.
7. Wojska Polskiego, Emilii Plater
8. Rzemieślnicza
9. 3-go Maja, Limanowskiego, Emilii Plater do Pileckiego
10. Mickiewicza od 3-go Maja do Pileckiego
11. Pileckiego


VIII Etap – od dnia 24.05.2021 r. do dnia 28.05.2021 r.

1. Cieślaka
2. Kopernika
3. Szymanowskiego, Sienkiewicza, Łódzka
4. Słowiańska od Kopernika do Wiejskiej
5. Kwiatowa, Wiejska
6. Moniuszki, Matusewicz
7. Poniatowskiego, Pomorska
8. Słowiańska od Wiejskiej do Armii Krajowej, IWAR
9. Niecała, Artyleryjska
10. Armii Krajowej od Nr 69 /wraz z posesją / do Słowiańskiej
11. Armii Krajowej od Wyszyńskiego do Słowiańskiej
12. Sikorskiego od Słowiańskiej do Warszawskiej


IX Etap – od dnia 31.05.2021 r. do dnia 04.06.2021 r.

1. Wyszyńskiego od Pileckiego do Klasztornej
2. Klasztorna
3. Mickiewicza od Pileckiego do Piłsudskiego
4. Kamińskiego
5. Matejki, Wybickiego, Mestwina, Traugutta
6. Piłsudskiego
7. Szczecińska – Osiedle Świątki
8. Osiedle Piłsudskiego
9. Toruńska, Grudziądzka, Gdańska
10. Poznańska, Czaplinecka, Miła
11. Słoneczna


X Etap – od dnia 07.06.2021 r. do dnia 11.06.2021 r.

1. Warcisława IV od Wyszyńskiego do Warszawskiej
2. Zana, Chodkiewicza
3. Chełmińska, Kamienna
4. Osiedle Warszawsko Chełmińskie
5. Marii Skłodowskiej
6. Warszawska
7. Warcisława IV od Warszawskiej do Sikorskiego
8. Przemysłowa
9. Wiśniowa
10. Drahimska, Kanałowa
11. Dworcowa


XI Etap – od dnia 14.06.2021 r. do dnia 18.06.2021 r.

1. Pilska od wiaduktu do Waryńskiego
2. Waryńskiego
3. Pilska od Waryńskiego do Cisowej
4. Osiedle Pilska
5. Pilska od Cisowej do Pilska 30 / RDP /
6. Pilska 30 cała baza
7. Osiedle Raciborki – do Świątek

XII Etap – od dnia 21.06.2021 r. do dnia 25.06.2021 r.

1. Brzostowo
2. Lipnica
3. Godzimierz, Czarnobór
4. Mysia Wyspa
5. Gwda Wielka, Gwda Mała

 

 

 

AKTUALNOŚCI

Kolejne wyróżnienia

dodano: 12 - 04 -2021

Kolejne wyróżnienia

Spółka zdobyła dwa kolejne wyróżnienia w rankingach za 2020 rok- tytuł Efektywna Firma 2020 i Brylant Polskiej Gospodarki 2020. Za Efektywną Firmę uznane zostają te firmy, które cechują się efektywnością i sprawnością działania. Brylanty Polskiej Gospodarki przyznawane są z kolei firmom, których wartość rynkowa wynosi więcej niż 10 mln zł.

czytaj dalej
Doceń naszą wodę

Prosto z kranu- smacznie, bezpiecznie, tanio. Obawiasz się pić wodę prosto z kranu? Przekonaj się, że nie warto.

czytaj dalej
Jakość wody

Sprawdź aktualne informacje o jakości wody oraz o jej twardości

czytaj dalej
Wysokość taryf

dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na lata 2018-2021

czytaj dalej
Dokumenty do pobrania

Najważniejsze dokumenty dostępne w formie elektronicznej dla Twojej wygody.

czytaj dalej