Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji sp. z o.o.

Awarie w rejonie Barwice

Awaria sieci wodociągowej - Barwice ul. Ogrodowa, Czaplinecka i 1000 - Lecia- brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią  sieci wodociągowej  w dniu 15.09.2021  do godz.  12:00  nastąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych w Barwicach przy ulicy:  Ogrodowej , Czaplineckiej i 1000-Lecia.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Awaria sieci wodociągowej - Barwice ul. Mała, Ogrodowa, Czaplinecka, 1000-Lecia, Dębowa,  Kwiatowa , Klonowa , Lipowa , Brzozowa - brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią  sieci wodociągowej  w dniu 07.09.2021  w godz. od 11:00 do 15:00  nastąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych w Barwicach przy ulicy:  Małej , Ogrodowej , Czaplineckiej i 1000-Lecia, Dębowej,  Kwiatowej , Klonowej , Lipowej i Brzozowej.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Modernizacja sieci wodociągowej - Barwice ul. Pomorska, Zwycięzców i Podgórna- brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z modernizacją sieci wodociągowej w dniu 30.07.2021 r. w godzinach od 11:00 do 14:00 wystąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych w Barwicach przy ul. Pomorskiej, Zwycięzców i Podgórnej.
Za utrudnienia przepraszamy.

 

Prace konserwacyjne na stacji uzdatniania wody - Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne, Chłopówko, Misiołki, Komorze - możlwe przerwy w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w  związku z pracami konserwacyjnymi w stacji uzdatniania wody w miejscowości Chłopowo w dniach 16-17.06.2021 w godzinach od 8.00 do 17.00 mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w dostawie wody oraz spadki ciśnienia wody na obszarze miejscowości Chłopowo, Nowe Koprzywno, Gwiazdowo, Polne, Chłopówko, Misiołki, Komorze.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

AKTUALNOŚCI

Płukanie sieci wodociągowej

dodano: 08 - 09 -2021

Płukanie sieci wodociągowej

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Szczecinku informuje, że w dniach od 13.09.2021r. do 10.12.2021r. prowadzone będą prace konserwacyjno – eksploatacyjne na sieci wodociągowej (płukanie sieci wodociągowej).

czytaj dalej
Doceń naszą wodę

Prosto z kranu- smacznie, bezpiecznie, tanio. Obawiasz się pić wodę prosto z kranu? Przekonaj się, że nie warto.

czytaj dalej
Jakość wody

Sprawdź aktualne informacje o jakości wody oraz o jej twardości

czytaj dalej
Wysokość taryf

dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na lata 2018-2021

czytaj dalej
Dokumenty do pobrania

Najważniejsze dokumenty dostępne w formie elektronicznej dla Twojej wygody.

czytaj dalej