Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji sp. z o.o.

Awarie w rejonie Barwice

Modernizacja sieci wodociągowej - Barwice - możliwe przerwy w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z modernizacją sieci wodociągowej w dniu 31.01.2024 r. mogą wystąpić przerwy w dostawie wody do posesji zlokalizowanych w Barwicach przy ul. Pomorskiej, Harcerskiej, Piaskowej, Słonecznej, Łąkowej oraz Zwycięzców od nr 6 do 16.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

INFORMACJA

     Zgodnie z art. 9 ust 1 Ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (Dz.U.2023. poz. 537, 1688) Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że prowadzi na terenie miasta Barwice kontrole przestrzegania zakazu wprowadzania wód opadowych i roztopowych oraz wód drenażowych do kanalizacji sanitarnej poprzez zamgławianie kanalizacji sanitarnej.

 

Awaryjne wyłączenie energii elektrycznej  Białowąs, Borzęcino, Sulikowo, Ostrowąsy – przerwy w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A. o awaryjnym wyłączeniu energii elektrycznej.

W związku z powyższym w dniu 05-01-2024 r. do godz. 13.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych w miejscowościach: Białowąs, Borzęcino, Sulikowo, Ostrowąsy.

Awaria sieci wodociągowej -  ul. Pomorska, ul. Harcerska, ul. Piaskowa, ul. Słoneczna, ul. Łakowa, ul. Zwycięzców nr 6 - 16 - brak wod
              
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej  w dniu 05-01-2024 r. w godz. od 10.30:00 do godz. 15:00 możliwe przerwy w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych w miejscowości Barwice w ul. Pomorskiej, Harcerskiej, Piaskowej, Słonecznej, Łąkowej oraz Zwycięzców nr 6-16.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

AKTUALNOŚCI

Wyróżnienie branżowe

dodano: 01 - 03 -2024

Wyróżnienie branżowe

Szczecineckie wodociągi znalazły się w gronie najlepszych firm wodociągowo- kanalizacyjnych w Polsce. To już kolejne takie wyróżnienie w ostatnich latach. Wyróżnienie, które potwierdza, że Spółka podejmuje wszystkie możliwe działania pozwalające zachować wysokie standardy świadczonych usług przy jednoczesnej stałej i efektywnej optymalizacji kosztów.

czytaj dalej
Doceń naszą wodę

Prosto z kranu- smacznie, bezpiecznie, tanio. Obawiasz się pić wodę prosto z kranu? Przekonaj się, że nie warto.

czytaj dalej
Jakość wody

Sprawdź aktualne informacje o jakości wody oraz o jej twardości

czytaj dalej
Wysokość taryf

dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków

czytaj dalej
Dokumenty do pobrania

Najważniejsze dokumenty dostępne w formie elektronicznej dla Twojej wygody.

czytaj dalej