Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji sp. z o.o.

Awarie w rejonie Grzmiąca

 

Awaria sieci wodociągowej - Krosino - brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że ze wględu na awarię sieci wodociągowej w dniu 29-03-2021 r. w godz. od 12:30 do 14:30 nastąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych w miejscowości Krosino.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

Brak zasilania w energię elektryczną - brak wody:Sławno.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację o wyłączeniu awaryjnym przez firmę  Energa Operator S.A., że w dniu 09.03.2021 r. od godz. 09.00 do godz. 13.00.00 nastąpi brak zasilania w energię elektryczną w obszarze miejscowości Sławno.
W związku z powyższym informujemy, że spowoduje to przerwy w dostawie wody do w/w miejscowości.

 
Brak zasilania w energię elektryczną - brak wody:Gdaniec , Godzisław , Mieszałki ulice Główna, Godzisławska, Polna, Szkolna, Nosibądy , Radusz , Ubocze.
 
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że o wyłączeniu awaryjnym przez firmę  Energa Operator S.A. w dniu 28.11.2020 r. od godz. 09.30 do godz. 10.30.00 nastąpi brak zasilania w energię elektryczną w obszarze: Gdaniec , Godzisław , Mieszałki ulice Główna, Godzisławska, Polna, Szkolna, Nosibądy , Radusz , Ubocze.
W związku z powyższym informujemy, że spowoduje to przerwy w dostawie wody do w/w miejscowości.
 

Brak zasilania w energię elektryczną - brak wody:Chwalimki , Gonne Małe , Górki , Grabiążek , Jeziorki , Knyki , Kolanowo , Nowy Chwalim , Ostropole , Pustkowie , Stary Chwalim , Stary Grabiąż , Śmilcz , Wielawino , Wiele , Żdżar


Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., że w dniu 26.11.2020 r. od godz. 09.00 do godz. 16.00 nastąpi brak zasilania w energię elektryczną w obszarze: Chwalimki , Gonne Małe , Górki , Grabiążek , Jeziorki , Knyki , Kolanowo , Nowy Chwalim , Ostropole , Pustkowie , Stary Chwalim , Stary Grabiąż , Śmilcz , Wielawino , Wiele , Żdżar.

W związku z powyższym informujemy, że spowoduje to przerwy w dostawie wody do w/w miejscowości.

AKTUALNOŚCI

Kolejne wyróżnienia

dodano: 12 - 04 -2021

Kolejne wyróżnienia

Spółka zdobyła dwa kolejne wyróżnienia w rankingach za 2020 rok- tytuł Efektywna Firma 2020 i Brylant Polskiej Gospodarki 2020. Za Efektywną Firmę uznane zostają te firmy, które cechują się efektywnością i sprawnością działania. Brylanty Polskiej Gospodarki przyznawane są z kolei firmom, których wartość rynkowa wynosi więcej niż 10 mln zł.

czytaj dalej
Doceń naszą wodę

Prosto z kranu- smacznie, bezpiecznie, tanio. Obawiasz się pić wodę prosto z kranu? Przekonaj się, że nie warto.

czytaj dalej
Jakość wody

Sprawdź aktualne informacje o jakości wody oraz o jej twardości

czytaj dalej
Wysokość taryf

dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na lata 2018-2021

czytaj dalej
Dokumenty do pobrania

Najważniejsze dokumenty dostępne w formie elektronicznej dla Twojej wygody.

czytaj dalej