Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji sp. z o.o.

Awarie w rejonie Borne Sulinowo

 

Usunięcie awarii sieci wodociągowej - Borne Sulinowo

 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje,  że o godz. 17:00 została usunięta awaria na sieci wodociągowej w Bornem Sulinowie. 

 

Awaria sieci wodociągowej - Borne Sulinowo - brak wody

 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje,  że ze względu na awarię sieci wodociągowej w dniu 28-01-2021 r. do godz. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody do posesji zlokalizowanych w Bornem Sulinowie. 

 

Awaria sieci wodociągowej - Borne Sulinowo - brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej w nocy z 17 na 18 grudnia 2020 r. od godz. 23:00 do godz. 05.00 nastąpi przerwa w dostawie wody do posesji zlokalizowanych przy ulicy:
-Lipowej Niepodległości, Ora Białego, Chrobrego, Zielonej, Słonecznej, Różanej, Wrzosowej, Parkowej, Sportowej, Nadbrzeżnej, Kolejowej i Turystycznej.

 Za utrudnienia przepraszamy.

 
 
Awaria sieci wodociągowej - brak wody- Ciemino, Śmiadowo,Kolonia Śmiadowo, Łączno, Dąbrowica, Krągi, Jeleń, Przyjezierze, Jelonek oraz w ul. Konopnickiej i Al. Niepodległości w miejscowości Borne Sulinowo. 
 
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinku informuje, że z uwagi na awarię na sieci wodociągowej w dniu 06.12.2020 roku od godz. 6.00 do godz. 11.00 wystąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości: Ciemino, Śmiadowo,Kolonia Śmiadowo, Łączno, Dąbrowica, Krągi, Jeleń, Przyjezierze, Jelonek oraz ul. Konopnickiej i Al. Niepodległości w miejscowości Borne Sulinowo.
Za utrudnienia przepraszamy.

 

Brak zasilania w energię elektryczną SUW Łubowo: Łubowo, Nobliny, Liszkowo, Rakowo, Czochryń, Jeziorna, Starowice, Ostroróg – brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., że w dniu 11.09.2020 r. od godz. 8:30 do godz. 11.30 nastąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji uzdatniania wody w miejscowości Łubowo.
W związku z powyższym informujemy, że spowoduje to przerwę w dostawie wody do miejscowości: Łubowo, Nobliny, Liszkowo, Rakowo, Czochryń, Jeziorna, Starowice, Ostroróg.
Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria sieci wodociągowej – Silnowo, Silnowo Górne, Kłosówko, Juchowo, Kądzielnia, Kucharowo, Obrąb, Radacz, Osiczyn, Uniemino, Okole, Dąbie, Kiełpino i Kolanowo – przerwy w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinku informuje, że z uwagi na awarię na sieci wodociągowej w dniu 04.09.2020 roku od godz. 14.00 do godz. 17.00 mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w dostawie wody oraz zmętnienia wody w miejscowości: Silnowo, Silnowo Górne, Kłosówko, Juchowo, Kądzielnia, Kucharowo, Obrąb, Radacz, Osiczyn, Uniemino, Okole, Dąbie, Kiełpino i Kolanowo.

Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria sieci wodociągowej -Silnowo, Silnowo Górne, Kłosówko, Juchowo, Kądzielnia, Kucharowo, Obrąb, Radacz, Osiczyn, Uniemino, Okole, Dąbie, Kiełpino i Kolanowo – przerwy w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinku informuje, że z uwagi na awarię na sieci wodociągowej w dniu 28.08.2020 roku od godz. 8.30 do godz. 12.00 mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w dostawie wody oraz zmętnienia wody w miejscowości: Silnowo, Silnowo Górne, Kłosówko, Juchowo, Kądzielnia, Kucharowo, Obrąb, Radacz, Osiczyn, Uniemino, Okole, Dąbie, Kiełpino i Kolanowo.
Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria sieci wodociągowej -Silnowo, Silnowo Górne, Kłosówko, Juchowo, Kądzielnia, Kucharowo, Obrąb, Radacz, Osiczyn, Uniemino, Okole, Dąbie, Kiełpino i Kolanowo – przerwy w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinku informuje, że z uwagi na awarię na sieci wodociągowej w dniu 27.08.2020 roku od godz. 2.00 do godz. 4.00 mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w dostawie wody oraz zmętnienia wody w miejscowości: Silnowo, Silnowo Górne, Kłosówko, Juchowo, Kądzielnia, Kucharowo, Obrąb, Radacz, Osiczyn, Uniemino, Okole, Dąbie, Kiełpino i Kolanowo.
Za utrudnienia przepraszamy.

Borne Sulinowo – możliwość wystąpienia uciążliwości zapachowych

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że od dnia 11.08.2020 do 30.09.2020 na terenie oczyszczalni ścieków w Bornem Sulinowie prowadzone będą prace związane z modernizacją układu neutralizacji odorów z obiektów oczyszczalni. W tym czasie możliwe będzie występowanie uciążliwości zapachowych ze strony oczyszczali ścieków. Jednocześnie zapewniamy, że Spółka dołoży wszelkich starań, aby ograniczyć występowanie uciążliwości do minimum. Przepraszany za utrudnienia.
Jednocześnie informujemy, że w ramach zadania zostaną zdemontowane istniejące biofiltry oraz wykonany i zamontowany nowy układ dezodoryzacji. Celem inwestycji jest poprawa funkcjonowania obiektu pod kątem występowania uciążliwości zapachowych z układu stabilizacji osadu.

AKTUALNOŚCI

Kolejne wyróżnienia

dodano: 12 - 04 -2021

Kolejne wyróżnienia

Spółka zdobyła dwa kolejne wyróżnienia w rankingach za 2020 rok- tytuł Efektywna Firma 2020 i Brylant Polskiej Gospodarki 2020. Za Efektywną Firmę uznane zostają te firmy, które cechują się efektywnością i sprawnością działania. Brylanty Polskiej Gospodarki przyznawane są z kolei firmom, których wartość rynkowa wynosi więcej niż 10 mln zł.

czytaj dalej
Doceń naszą wodę

Prosto z kranu- smacznie, bezpiecznie, tanio. Obawiasz się pić wodę prosto z kranu? Przekonaj się, że nie warto.

czytaj dalej
Jakość wody

Sprawdź aktualne informacje o jakości wody oraz o jej twardości

czytaj dalej
Wysokość taryf

dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na lata 2018-2021

czytaj dalej
Dokumenty do pobrania

Najważniejsze dokumenty dostępne w formie elektronicznej dla Twojej wygody.

czytaj dalej