Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji sp. z o.o.

Awarie w rejonie Borne Sulinowo

Modernizacja sieci wodociągowej - Międzylesie - brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. z siedzibą  w Szczecinku informuje, że w związku z modernizacją sieci wodociągowej wykonywaną przez firmę Handlowo-Usługową HYDROM, w dniu 12.09.2023r. w godz. od 8:00 do 12:00 wystąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych w miejscowości Międzylesie. 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Modernizacja sieci wodociągowej -  Łubowo, Rakowo, Nobliny, Liszkowo, Jeziorna, Starowice, Czochryń i Ostroróg - brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z modernizacją sieci wodociągowej w dniu 17.08.2023r. w godz. od 9:00 do 12:00 wystąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych w miejscowościach: Łubowo, Rakowo, Nobliny, Liszkowo, Jeziorna, Starowice, Czochryń i Ostroróg. 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Awaria sieci  wodociągowej - Borne Sulinowo ul.Orła Białego, Towarowa, Sportowa, Nadbrzeżna , Turystyczna, Kolejowa, Rzemieślnicza - brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z koniecznością usunięcia awarii sieci wodociągowej w dniu 12.06.2023 r. do godz. 16:00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody do posesji zlokalizowanych w Bornem Sulinowie przy ul. Orła Białego, Towarowej, Sportowej, Nadbrzeżnej , Turystycznej, Kolejowej i Rzemieślniczej.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Awaria sieci wodociągowej -Radacz - przerwy w dostawie wody
 
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji spółka z o. o.  z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej w dniu 05.04.2023  od godz. 9:00 do godz. 10:00 wystąpi przerwa w dostawie wody do posesji zlokalizowanych w miejscowości Radacz.
 
Za utrudnienia przepraszamy.
 
 
Brak zasilania w ergię elektryczną - Łubowo, Nobliny, Liszkowo, Rakowo, Czochryń, Jeziorna, Starowice i Ostroróg  - przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z brakiem zasilania w energię elektryczną na stacji uzdatniania wody w miejscowości Łubowo, w dniu 05-04-2023 r. do godz. 14:45 wystąpi przerwa w dostawie wody do miejscowości: Łubowo, Nobliny, Liszkowo, Rakowo, Czochryń, Jeziorna, Starowice i Ostroróg.

 
 

 

AKTUALNOŚCI

Płukanie sieci wodociągowej

dodano: 04 - 09 -2023

Płukanie sieci wodociągowej

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Szczecinku informuje, że w dniach od 11.09.2023r. do 15.12.2023r. prowadzone będą prace konserwacyjno – eksploatacyjne na sieci wodociągowej (płukanie sieci wodociągowej).

czytaj dalej
Doceń naszą wodę

Prosto z kranu- smacznie, bezpiecznie, tanio. Obawiasz się pić wodę prosto z kranu? Przekonaj się, że nie warto.

czytaj dalej
Jakość wody

Sprawdź aktualne informacje o jakości wody oraz o jej twardości

czytaj dalej
Wysokość taryf

dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków

czytaj dalej
Dokumenty do pobrania

Najważniejsze dokumenty dostępne w formie elektronicznej dla Twojej wygody.

czytaj dalej