Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji sp. z o.o.

Awarie w rejonie Borne Sulinowo

Awaria sieci wodociągowej – Jeleń, Jelonek, Przyjezierze, Ciemino, Łączno  – brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej w dniu 19.06.2024r. od godz.9.00 do godz. 11:00 nastąpi przerwa w dostawie wody do posesji zlokalizowanych w miejscowościach Jeleń, Jelonek, Przyjezierze, Ciemino, Łączno.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

Awaria sieci wodociągowej - Krągi - brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że ze względu na awarię sieci wodociągowej w dniu 27-05-2024 r. do godz. 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych w miejscowości Krągi.

Za utrudnienia przepraszamy

 

Awaria sieci wodociągowej - Krągi, Jeleń, Dąbrowica, Jelonek, Ciemino, Łączno, Śmiadowo, Kolonia Śmiadowo - brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku imformuje, że ze względu na awarię sieci wodociągowej w dniu 15-04-2024 r. w godz. od 08:00 do 09:00 nastąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych w miejscowościach:Krągi, Jeleń, Dąbrowica, Jelonek, Ciemino, Łączno, Śmiadowo, Kolonia Śmiadowo.

Za utrudnienia przepraszamy

 

Awaria sieci wodociągowej - Borne Sulinowo ul. Mikołaja Reja nr 1A-D, 5A-D, 7A-D - brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z koniecznością usunięcia awarii sieci wodociągowej w dniu 17.12.2023 r. od godz. 7.00 do godz. 12:00 wystąpi przerwa w dostawie wody do posesji zlokalizowanych w Bornem Sulinowie przy ul. Mikołaja Reja nr 1A-D, 5A-D, 7A-D .

Za utrudnienia przepraszamy

 

Awaryjne wyłączenie energii elektrycznej  – Łubowo, Nobliny, Liszkowo, Rakowo, Czochryń, Jeziorna, Starowice, Ostroróg przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A. o awaryjnym wyłączeniu energii elektrycznej w miejscowości Łubowo

W związku z powyższym w dniu 27-10-2023 r. do godz.13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych w miejscowościach: Łubowo, Nobliny, Liszkowo, Rakowo, Czochryń, Jeziorna, Starowice, Ostroróg.

 

 

 
 

 

AKTUALNOŚCI

Awaria telefonów stacjonarnych

dodano: 10 - 07 -2024

Awaria telefonów stacjonarnych

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że z przyczyn zależnych od operatora telekomunikacyjnego awarii uległy telefony stacjonarne, w tym numer główny 94 37 401 39 oraz numery biur obsługi klienta we wszystkich rejonach działania. Zgłaszanie awarii możliwe jest pod numerem 994. W pozostałych sprawach tymczasowo prosimy o kontakt pod numerem: 668 489 539.

czytaj dalej
Doceń naszą wodę

Prosto z kranu- smacznie, bezpiecznie, tanio. Obawiasz się pić wodę prosto z kranu? Przekonaj się, że nie warto.

czytaj dalej
Jakość wody

Sprawdź aktualne informacje o jakości wody oraz o jej twardości

czytaj dalej
Wysokość taryf

dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków

czytaj dalej
Dokumenty do pobrania

Najważniejsze dokumenty dostępne w formie elektronicznej dla Twojej wygody.

czytaj dalej