Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji sp. z o.o.

Awarie w rejonie Borne Sulinowo

 

Awaria sieci wodociągowej - Borne Sulinowo ul. Mikołaja Reja nr 1A-D, 5A-D, 7A-D - brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z koniecznością usunięcia awarii sieci wodociągowej w dniu 17.12.2023 r. od godz. 7.00 do godz. 12:00 wystąpi przerwa w dostawie wody do posesji zlokalizowanych w Bornem Sulinowie przy ul. Mikołaja Reja nr 1A-D, 5A-D, 7A-D .

Za utrudnienia przepraszamy

 

Awaryjne wyłączenie energii elektrycznej  – Łubowo, Nobliny, Liszkowo, Rakowo, Czochryń, Jeziorna, Starowice, Ostroróg przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A. o awaryjnym wyłączeniu energii elektrycznej w miejscowości Łubowo

W związku z powyższym w dniu 27-10-2023 r. do godz.13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych w miejscowościach: Łubowo, Nobliny, Liszkowo, Rakowo, Czochryń, Jeziorna, Starowice, Ostroróg.

 

 

 
 

 

AKTUALNOŚCI

Wyróżnienie branżowe

dodano: 01 - 03 -2024

Wyróżnienie branżowe

Szczecineckie wodociągi znalazły się w gronie najlepszych firm wodociągowo- kanalizacyjnych w Polsce. To już kolejne takie wyróżnienie w ostatnich latach. Wyróżnienie, które potwierdza, że Spółka podejmuje wszystkie możliwe działania pozwalające zachować wysokie standardy świadczonych usług przy jednoczesnej stałej i efektywnej optymalizacji kosztów.

czytaj dalej
Doceń naszą wodę

Prosto z kranu- smacznie, bezpiecznie, tanio. Obawiasz się pić wodę prosto z kranu? Przekonaj się, że nie warto.

czytaj dalej
Jakość wody

Sprawdź aktualne informacje o jakości wody oraz o jej twardości

czytaj dalej
Wysokość taryf

dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków

czytaj dalej
Dokumenty do pobrania

Najważniejsze dokumenty dostępne w formie elektronicznej dla Twojej wygody.

czytaj dalej