Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji sp. z o.o.

Awarie w rejonie Biały Bór

Awaria sieci wodociągowej - Biały Bór ul. Kolejowa, Dworcowa i Magazynowa- możliwe przerwy w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej w ul. Kolejowej w Białym Borze, od dnia 02-04-2021 r. do odwołania mogą wystąpić przerwy w dostawie wody do posesji zlokalizowanych w miejscowości Biały Bór przy ul. Kolejowej, Dworcowej i Magazynowej.

Za utrudnienie przepraszamy.

 

 

Awaria sieci wodociągowej - Biały Bór przy ul. Dworcowej nr 8,2,4,6,8a i ul. Norwida 1- brak wody.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej w dniu 29.01.2021 r. od godz. 15:00 do godz. 19.00 nastąpi przerwa w dostawie wody do posesji zlokalizowanych w Białym Borze przy ul. Dworcowej nr 8, 2, 4, 6, 8a, i ul. Norwida 1.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

Awaria sieci wodociągowej - Świerszczewo, Stępień, Rosłonki, Drzonowo, Miłobądz, Dołgie, Domaradz, Radzewo, Bielica, Dyminek- brak wody.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej w m. Świerszczewo w dniu 09.12.2020 r. do godz. 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody do posesji zlokalizowanych w Świerszczewo, Stepień, Rosłonki, Drzonowo, Miłobądz, Dołgie, Domaradz, Radzewo, Bielica, Dyminek.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Przerwa w dostawie prądu - Kołtki, Zduny, Rzyszczewko, Kierzkowo, Sępólno Wielkie, Sępólno Małe, Cieszęcino i Cybulin- brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., że w dniu 03.11.2020 r. od godz. 09:00 do godz. 13:00. wystąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji podnoszenia ciśnienia w m. Kołtki.
W związku z powyższym informujemy, że spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości: Kołtki, Zduny, Rzyszczewko, Kierzkowo, Sępólno Wielkie, Sępólno Małe, Cieszęcino i Cybulin.
Za utrudnienia przepraszamy.

Brak zasilania w energię elektryczną : Kołtki, Rzyszczewko, Kierzkowo oraz Zduny – brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A., że w dniu 16.09.2020 r. od godz. 09:00 do godz. 13:00. wystąpi brak zasilania w energię elektryczną na stacji podnoszenia ciśnienia w m. Kołtki. W związku z powyższym informujemy, że spowoduje to przerwy w dostawie wody do miejscowości Kołtki, Rzyszczewko, Kierzkowo oraz Zduny.

Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria sieci wodociągowej – Kołtki, Sępólno Wielkie, Sępólno Małe, Cybulino, Cieszęcino, Żwirownia, Zduny, Rzyszczewko, Kierzkowo. – brak wody
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej w dniu 27.08.2020 r. od godz. 15:30 do godz. 19:30 nastąpi przerwa w dostawie wody do posesji zlokalizowanych w Kołtki, Sępólno Wielkie, Sępólno Małe, Cybulino, Cieszęcino, Żwirownia, Zduny, Rzyszczewko, Kierzkowo.

Za utrudnienia przepraszamy.

Biały Bór – możliwość wystąpienia uciążliwości zapachowych

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że od dnia 11.08.2020 do 30.09.2020 na terenie oczyszczalni ścieków w Białym Borze prowadzone będą prace związane z modernizacją układu neutralizacji odorów z obiektów oczyszczalni. W tym czasie możliwe będzie występowanie uciążliwości zapachowych ze strony oczyszczali ścieków. Jednocześnie zapewniamy, że Spółka dołoży wszelkich starań, aby ograniczyć występowanie uciążliwości do minimum. Przepraszany za utrudnienia.
Jednocześnie informujemy, że w ramach zadania zostaną zdemontowane istniejące biofiltry oraz wykonany i zamontowany nowy układ dezodoryzacji. Celem inwestycji jest poprawa funkcjonowania obiektu pod kątem występowania uciążliwości zapachowych z układu stabilizacji osadu.

AKTUALNOŚCI

Kolejne wyróżnienia

dodano: 12 - 04 -2021

Kolejne wyróżnienia

Spółka zdobyła dwa kolejne wyróżnienia w rankingach za 2020 rok- tytuł Efektywna Firma 2020 i Brylant Polskiej Gospodarki 2020. Za Efektywną Firmę uznane zostają te firmy, które cechują się efektywnością i sprawnością działania. Brylanty Polskiej Gospodarki przyznawane są z kolei firmom, których wartość rynkowa wynosi więcej niż 10 mln zł.

czytaj dalej
Doceń naszą wodę

Prosto z kranu- smacznie, bezpiecznie, tanio. Obawiasz się pić wodę prosto z kranu? Przekonaj się, że nie warto.

czytaj dalej
Jakość wody

Sprawdź aktualne informacje o jakości wody oraz o jej twardości

czytaj dalej
Wysokość taryf

dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na lata 2018-2021

czytaj dalej
Dokumenty do pobrania

Najważniejsze dokumenty dostępne w formie elektronicznej dla Twojej wygody.

czytaj dalej