Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji sp. z o.o.

Awarie w rejonie Biały Bór

 

Awaria sieci wodociągowej – Dołgie-Domaradz – brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej w dniu 29.01.2024 r. do godz. 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody do miejscowości Dołgie-Domaradz.

Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria instalacji wodociągowej - ul. Dworcowa 2,4,6,8,8a, ul. K. C. Norwida 1 a-i, 4,5 – brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z koniecznością usunięcia awarii na instalacji wodociągowej wewnętrznej za wodomierzem głównym na posesji przy ul. Dworcowej 2 i 6 w miejscowości Biały Bór przez Spółdzielnię Mieszkaniową Jutrzenka Koszalin w dniu 10.01.2024 r. od godz.9.00 do godz. 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody do posesji zlokalizowanych w Białym Borze przy ulicy ul. Dworcowa 2,4,6,8,8a, ul. K. C. Norwida 1 a-i, 4,5.


Za utrudnienia przepraszamy.

 

Awaria sieci wodociągowej - Świerszczewo, Stepień, Stepno, Drzonowo, Miłobądź, Radzewo, Bielica, Dyminek, Koleśnik - przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej w dniu 05.12.2023 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody do następujących miejscowości Świerszczewo, Stepień, Stepno, Drzonowo, Miłobądź, Radzewo, Bielica, Dyminek, Koleśnik. 

Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria sieci wodociągowej –Rzyszczewko, Kołtki, Zduny, Cybulin, Sępólno Wielkie, Sępolno Małe – brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej w dniu 02.11.2023 r. do godz. 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody do posesji zlokalizowanych w miejscowościach: Rzyszczewko, Kołtki, Zduny, Cybulin, Sępólno Wielkie i Sępolno Małe.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Awaria sieci wodociągowej - Grabowo, Brzeźnica i ul. Brzeźnicka w Białym Borze - brak wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej w dniu 19.10.2023 od godz. 08:15 do godz. 09:30 wystąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych w miejscowościach : Grabowo, Brzeźnica i Biały Bór przy ul. Brzeźnickiej. 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

Awaria sieci wodociągowej - Sępolno Wielkie - brak wody 
 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej  w dniu 07-09-2023 r. do godz. 16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych w miejscowości Sępolno Wielkie.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

AKTUALNOŚCI

Postaw na profesjonalistów- Oferta usług

dodano: 02 - 04 -2024

Postaw na profesjonalistów- Oferta usług

Nasze długoletnie doświadczenie, wiedza i umiejętności wykwalifikowanego zespołu pracowników oraz nowoczesna baza sprzętowa umożliwiają wykonywanie kompleksowych usług kanalizacyjnych. Wśród nich: inspekcję TV kanałów kołowych, bezwykopowe naprawy metodą „krótkiego rękawa”, hydrodynamiczne czyszczenie kanalizacji ( WUKO)

czytaj dalej
Doceń naszą wodę

Prosto z kranu- smacznie, bezpiecznie, tanio. Obawiasz się pić wodę prosto z kranu? Przekonaj się, że nie warto.

czytaj dalej
Jakość wody

Sprawdź aktualne informacje o jakości wody oraz o jej twardości

czytaj dalej
Wysokość taryf

dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków

czytaj dalej
Dokumenty do pobrania

Najważniejsze dokumenty dostępne w formie elektronicznej dla Twojej wygody.

czytaj dalej